Fundacja Boksery w Potrzebie
logo fundacji

O fundacji

Nazwa: Boksery w Potrzebie
Adres: 01-875 Warszawa, ul. Zgrupowania Żmija 25/49
Fundatorzy: Aleksandra Habior, Monika Jaczyńska
Rejestracja: dnia 17.10.2007r.; numer KRS 288972
Cel statutowy: działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, objęcia ich ochroną i otoczenia opieką oraz przeciwdziałanie wszelkim formom stosowania okrucieństwa, przemocy i bestialstwa wobec zwierząt.

Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)

Zarząd:
Renata Krygier(Prezes)
tel.: 791 540 050
E-mail: rkrygier@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Michał Huńka
tel.: 793 040 057
E-mail: mhunka@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Rada:
Magdalena Dmochowska(Przewodnicząca)
tel.: 503 816 505
E-mail: mdmochowska@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Tomasz Gulczewski(Rada)
E-mail: tgulczewski@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Krystyna Dudzis(Rada)
tel.: 530 482 000
E-mail: kdudzis@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Maciej Fazan(Rada)
tel.: 600 727 888
E-mail: mfazan@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Marta Gawkowska(Rada)
tel.: 602 688 279
E-mail: mgawkowska@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Kontakt w sprawach adopcyjnych:
E-mail: adopcje@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Regon: 141254062
NIP: 8381800019
Rachunek bankowy:
87 1090 1870 0000 0001 0841 2247
swift (dla przelewów zagranicznych) WBKPPLPP
BZ WBK S.A 18o/ Warszawa

logo fundacji






Profesjonalne statystyki www

Nasze akcje

Można nas spotkać w różnych miejscowościah. W r. 2015 w Warszawie w pubie Volta odbyło sie spotkanie miłośników bokserów, zaś wolontariusze i sympatycy fundacji z Polski pólnocnej spotkali się w Mezowie.

Dzień Ziemi 2011
DzieńZiemi
A tak było rok wcześniej
DzieńZiemi2010
Pola Mokotowskie lipiec 2011
PM01
PM02