Fundacja Boksery w Potrzebie
logo fundacji

O fundacji

Nazwa: Boksery w Potrzebie
Adres: 01-875 Warszawa, ul. Zgrupowania Żmija 25/49
Fundatorzy: Aleksandra Habior, Monika Jaczyńska
Statut: statut.pdf
Rejestracja: dnia 17.10.2007r.; numer KRS 288972
Cel statutowy: działanie na rzecz humanitarnego traktowania zwierząt, objęcia ich ochroną i otoczenia opieką oraz przeciwdziałanie wszelkim formom stosowania okrucieństwa, przemocy i bestialstwa wobec zwierząt.

Fundacja posiada status Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)

Zarząd:
Tomasz Gulczewski(Prezes)
tel.: 793 040 056
E-mail: tgulczewski@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Natalia Freliszek
tel.: 793 040 057
E-mail: nfreliszek@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Małgorzata Janicka
E-mail: mjanicka@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Rada:
Magdalena Dmochowska(Przewodnicząca)
tel.: 503 816 505
E-mail: mdmochowska@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Anna Lubecka(Rada)
tel.: 502 501 527
E-mail: alubecka@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Andrzej Merker(Rada)
tel.: 602 221 513
E-mail: amerker@fundacja-bokserywpotrzebie.pl


Ewa Rucińska(Rada)
tel.: 654 645 645
E-mail: erucinska@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Agata Wojtko(Rada)
tel.: 501 794 742
E-mail: awojtko@fundacja-bokserywpotrzebie.pl

Regon: 141254062
NIP: 8381800019
Rachunek bankowy:
87 1090 1870 0000 0001 0841 2247
swift (dla przelewów zagranicznych) WBKPPLPP
BZ WBK S.A 18o/ Warszawa

logo fundacji






Profesjonalne statystyki www

Nasze akcje

Można nas spotkać w różnych miejscowościah. W tym roku byliśmy w Warszawie na Polach Mokotowskich podczas "Dnia Ziemi" i w ostatnią niedzielę lipca. Zapraszamy ponownie wszystkich chętnych na spotkanie w ostatnią niedzielę sierpnia.
Na Wybrzeżu zapraszamy do naszego stoiska na sopockim Hipodromie podczas Międzynarodowej Wystawy Psów (Sopot,teren wyścigów konnych, ul. Polna 1, SKM Sopot Wyścigi 13-14 sierpnia, godz. 10-17).

Dzień Ziemi 2011
DzieńZiemi
A tak było rok wcześniej
DzieńZiemi2010
Pola Mokotowskie lipiec 2011
PM01
PM02